Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 2 svečius online
Miškas laukia jūsų !
Ketvirtadienis, 16 Balandis 2015 10:04

 

 Image

 

Na ką gi, žiema baigėsi ir su pirmaisiais pavasario spinduliais, į trasas iškeliavo ir mūsų klubiečiai.  

 “Sezono atidarymas“ taip, gana tiksliai buvo pavadintos, pirmosios 2015 metų orientavimosi bėgte varžybos. Jos vyko kovo 28-29 dienomis Melnragėje ir Nemirsetoje. Dalyvių startai buvo sumuojami, tad koncentracija buvo reikalinga abi dienas.

 Į mišką išbėgo 9 klubiečiai. Jauniausieji V-14 grupės atstovai Dovydas ir Rokas manau pasirodė puikiai ir atitinkamai pasidalino 1 ir 2 vietas dviejų dienų įskaitoje! M-16 grupėje Rugilė ganėtinai lengvai laimėjo pirmają vietą ir per dvi dienas antrajai vietai “nukrovė” net 10 minučių! Nors pati savo startus  įvertino gana prastai. V-16 grupėje Darius sumoje liko ketvirtas, nors pirmają dieną ir užėmė antrają vietą, bet antrą dieną, padarė namažai klaidų ir tai jam neleido išlaikyti pazicijos. V-18 vyrukai Kristis ir Dominykas dar nebuvo pabudę po žiemos miego ir liko protokolo gale užimdami 8 ir 9 vietas. Vyrų elito grupėje Agnius užėmė aštuntą vietą ir manau tikrai neklysčiau pavadindamas, tai puikiu rezultatu. Giedrius pasirodė šiek tiek solidžiau ir liko šešioliktas. Moterų elito grupėje Vilija pasirodė gana neblogai ir liko devinta.

 Reikia nepamiršti, kad du mūsų klubiečiai dalyvavo varžybose Kurzemes Pavasaris” balandzio 4-5 dienomis, pas broliukus latviukus. Taip pat  pirma  šių varžybų diena buvo  WRE startas. Agnius startavo M-21A, tad į taškus nepretendavo ir užemė 7 vietą, o Vilija kovojo dėl taškų ir liko dvylikta.

 Kitą savaitę buvo organizuojama netgi keletas orientavimosi bėgte startų, tai “Alytaus čempionatas” ir “Kauno estafetės”, bet apie viską is pradžių. Balandžio 11 dieną, šeštadienį, Alytaus rajone, Dušnionyse vyko  “Alytaus čempionatas” jose dalyvavo mūsų jaunimas su Andrium priešakyje, kuris su šiuo startu atidarė savo sezoną. Pradėkim nuo jauniausių: Dovydas V-14 grupėje užėmė trečią vietą , o Rokas septintą. V-16 grupėje Darius liko šeštas, o to paties amžiaus mergaičių grupėje Rugilė liko antra. V-18 grupėje Dominykas buvo tryliktas , o Kristis aštonioliktas. V-21 Andrius užemė keturioliktą vietą. Sekmadienį klubiečiai pajudėjo į tradicines jau tapusias “Kauno estafetes” šį kartą pradėkime nuo vyriausių: stipriausioje grupėje mūsų vyrai Agnius, Giedrius ir Andrius, iškovojo gana aukštą penktą vietą, verta pabrėžti, kad V-21 grupėje startavo netgi 30 komandų. Su tuo ir sveikiname mūsų vyrus! V-18 grupėje fortūna šypsojosi ir Dominykui, Dariui ir Krisčiui, kurie iškovojo antrają vietą! M-18 grupėje merginos, Rugilė, Gintarė ir Lina liko vos per žingsnį nuo medalių ir užemė 4 vietą. Mūsų jauniausi berniukai V-14 grupėje išplėšė taip pat antrą vietą. Visi draugiškai suvalgę prizus, laimingi patraukė namo.

 Taip prasidėjo OK ARBORO sezonas , kaip jis baigsis? Manau, jei aktyviai dalyvausite klubo veikloje, sužynosite patys, o jei ne, aš jums padėsiu.


Iki susitikimo žaliosiose trasose!


 


 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava