Svečiai

Mes turime 13 svečius online
LČ maratono distancijoje, Sako taurė ir Vilniaus čempionatas
Antradienis, 17 Balandis 2012 20:27

Balandžio 14-ąją dieną orientacininkai susirinko į Lietuvos labai ilgos trasos čempionatą, kuris įvyko Šiaulių rajone, Paraudžių miške. Šios varžybos buvo tiesiog kaip iššūkis ar savęs išbandymas išties ilgoje, sudėtingoje trasoje, kuriose dalyvavo bei išbandė savę ir mūsų klubo nariai. M14 grupėje dalyvavo dvi moksleivės, Rugilė Duliūtė ir Gintarė Banaitytė, kurioms teko įveikti 3.4 km. trasą. Rezultatuose šios merginos liko šalia kitos, Rugilė liko 6-oje vietoje, įveikusi trasą per 39 minutes 15 sekundžių (11:33 min/km), o Gintarė 7-oje, įveikusi trasą per 39 minutes 47 sekundes (11:42 min/km). V16 grupėje mūsų klubą atstovavo du moksleiviai, Dominykas Dulius ir Tadas Lebedis, kurių laukė 8.7 km. trasa.

Tadas trasą įveikė per 1 valandą 54 minutes 33 sekundes (13:10 min/km) ir liko 15-oje vietoje. Dominykas pasirodė kur kas geriau ir trasą įveikė per 1 valandą 18 minučių 23 sekundes (9:01 min/km) ir liko 4-oje vietoje. V18 grupėje save išmėgino klubietis, Dovidas Pranckaitis. Šis per 1 valandą 47 minutes 27 sekundes (7:58 min/km) įveikė 13.5 km. trasą bei liko 16-oje vietoje. V21E grupėjė savo jėgas 27.0 km. trasoje išmėgino Giedrius Valantinas. Šis elitininkas trasą įveikė per 3 valandas 38 minutes 4 sekundes (8:05 min/km) ir liko 12-oje vietoje.

Balandžio 15-ąją dieną mūsų moksleiviai bei orientacininkai iš kitų miestų susirinko į Vilniaus raj. Elniakampio stovyklavėtę, kur įvyko Vilniaus čempionatas ilgoje trasoje.M14 grupėje atstovavusioms merginoms, Rugilei Duliūtei ir Gintarei Banaitytei, sekėsi visiškai skirtingai. 2.9 km. trasą įveikusi per 26 minutes 6 sekundes (9:00 min/km) Rugilė iškovojo 1-ąją vietą, aplenkdama 2-oje vietoje likusią priešininkę 16 sekundžių. Gintarė, kuri trasą įveikė per 32 minutes 34 sekundes (11:14 min/km), liko paskutinėje, 5-oje, vietoje.M18 grupėje sportininkė, Ligita Černiauskaitė, 5.2 km. trasą įveikė per 49 minutes 45 sekundes (9:34 min/km) ir nuo 1-osios vietos atsilikdama 2 minutes 39 sekundes, liko antra.M21E grupėje Vilijai Revaitei nepavyko pakovoti su eilitininkėms ir liko paskutinėje, 11-oje vietoje, kuri 7.5 km. trasą įveikė per 1 valandą 23 minutes 53 sekundes (11:11 min/km).V12 grupėje dalyvavo tris mūsų krašo atstovai, Darius Mitrikas, Rokas Barauskas ir Dovydas Kaušakys. Šie jaunieji sportininkai kovojo 2.2 km. trasoje. Iš kraštiečių geriausiai pasirodė Darius, kuris trasą įveikė per 16 minučių 3 sekundes (7:18 min/km) ir nugalėdamas visus kitus grupėje esančius priešininkus liko 1-oje vietoje. Dovydas įveikęs trasą per 20 minučių 20 sekundžių (9:15 min/km) liko 4-oje vietoje, o Rokas, kuriam nelabai pavyko pakovoti, įveikė trasą per 49 minutes 41 sekundę 22:35 (min/km) ir liko paskutinėje, 6-oje vietoje.V16 grupėje dalyvavo keturi klubiečiai, Lukas Malinauskas, Kristis Stankevičius, Dominykas Dulius ir Tadas Lebedis, kuriems teko įveikti 5.2 km. trasą. Per 38 minutes 13 sekundžių (7:21 min/km) įveikęs trasą Lukas buvo greičiausias, aplenkdamas 2-oje vietoje likusi priešininką 3 minutes 7 sekundes, tapo šios grupės nugalėtojas. Kristis, kuris įveikė trasą per 42 minutes 30 sekundžių (8:10 min/km) buvo trečias, Dominykas trasoje užtrukęs 44 minutes 41 sekundę (8:36 min/km) liko ketvirtas, Tadas penktas, kuris įveikė per 51 minutę 37 sekundes (9:56 min/km).V18 grupėje dalyvavusiam Dovidui Pranckaičiui, padariusiam didelę klaidą, varžybos susiklostė ne taip, kaip planavo. Šis sportininkas nesurinko visų atžymų ir buvo diskvalifikuotas.