Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 14 svečius online
2012 m. OS sezono atidarymas
Pirmadienis, 09 Balandis 2012 10:43

 

 Šiais metais kritinė masė klubiškių 2012 m. OS sezoną atidarė tradicinėse "Kauno estafetėse". Susirinkome kaip niekad gausiai - 3 vyrų, 1 moterų elito bei 3 mokyklinio amžiaus komandos, iš viso 21 "arboriukas". Varžybos vyko Lietuvos liaudies muziejuje, Rumšiškėse, tad netik pabėgioti, bet ir "pasikultūrinti" buvo kur.

 

  Ant prizininkų pakylos šįkart lipo M18 merginų komanda - Gintarė, Ligita ir Rugilė, sveikinimai Joms! Kiti rezultatų lentelėje atsidūrė žemesnėse pozicijose, tačiau dėl to neverta liūdėti, atvirkščiai - pamačius kokio pajėgumo šiais metais yra oponentai, verta susiimti ir dar rimčiau treniruotis.

  Sveikinimai šiais metais stipriausioms elito komandoms, vyrų - "Igtisa", moterų - "Medeina", kaip visada konkurencija šiose grupėse yra milžiniška, todėl nugalėtojai yra verti didžiausios pagarbos.

  Ypatingos šios varžybos buvo netik dėl sezono atidarymo, bet ir todėl, kad "išleidome į gyvenimą" dar vieną neilonų seriją. Šiais metais ji ryškesnė, žaismingesnė, sportiškesnė, tikimės, kad tai nors ir nedidelė, tačiau motyvuojanti smulkmena, padėsianti prisiversti neaptingti ir treniruotis. 

 

   Kaip visada batalijos apie varžybas osport.lt forume: http://osport.lt/ > Bendras > Kauno estafetės 2012

   Rezultatai ir tarpiniai laikai dbtope: http://www.dbtopas.lt/takas/lt/varz/2012022

 

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava