Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 13 svečius online
OS Klubų futbolo turnyras 2011
Antradienis, 06 Gruodis 2011 20:33

 

Ramūnas : "Norėčiau tai pakartoti"

Vytautas: ".. kai pagalvoji, tai sunku patikėti, kad laimėjom"

 

 Antrus metus iš eilės vykstantis OS klubų Kalėdinis futbolo turnyras Arboro klubui buvo daugiau nei sėkmingas - Mes tapome čempionais! Bet apie viską iš pradžių..

 

   O pradžią skambiai galėtume pavadinti "atgal į realybę" - Sako vyrukai neleido pajusti kamuolio dalinimosi skonio ir nepajautę kaip prabėgo 16 min. tablo matome rezultatą 0:2. Pradėjome dėlioti įvairius variantus, prieš ką galime laimėti, su kuo kovoti bus sunkiau, trumpiau tariant, vis stipriau sukosi mintis, kad gali tekti važiuoti namo po grupės rungtynių.

   Antrosios grupės varžybos su OK Perkūnu - komanda tikrai stipri, todėl buvome nusiteikę pakovoti... ir pakovojome, pergalė 4:0. Nors rezultatas jau yra triuškinantis, bet mačas tikrai nebuvo lengvas.

   Paskutinysis mačas grupėje buvo su Ozons klubu iš Latvijos. Pernai metais vykusiame turnyre nusileidome jiems pusfinalyje, todėl šiemet buvo noras pasiekti revančą ir, žinoma, patekti į kitą etapą. Nors būtų užtekę ir lygiųjų, tačiau pasiekėme pergalę rezultatu 2:0 ir žengėme į kitą etapą.

   Aštunfinalyje mačas su Dainavos klubu prasidėjo praleistu įvarčiu po standartinės situacijos ir jis iškart mus gražino į pirmąsias turnyro rungtynes, kur teko pajusti ką reiškia praleisti.. Užvirė arši kova, daug klampaus žaidimo ir apsistumdymų, tačiau pergalę pasiekėme - 2:1.

   Pusfinalyje mūsų jau laukė klaipėdiškai (Kopa), su jais pernai susitikome du kartus (grupėje ir dėl trečiosios vietos) ir abu laimėjome, tačiau dėl to kova lengvesnė netapo. Vis dėlto pasiekėme savo ir šventėme pergalę 2:0.

   Finalas. Niekas nesistebėjo, kad į jį pateko Vesmės klubas, tačiau mūsų patekimas bent jau mums patiems nuostabą kėlė. Ačiū Viliui Aleliūnui, kuris nufilmavo visas 20 min. kovos ir baudinių seriją, kurios prireikė išsiaiškinti stipriausius, todėl, kaip sakoma, geriau 1 kartą pamatyti, nei 10 kartų perskaityti:

 

Finalo pirmas kėlinys: http://www.youtube.com/watch?v=FtvDQHpourY&feature=channel_video_title 

Finalo antras kėlinys:
http://www.youtube.com/user/aleutis87?feature=mhee#p/a/u/0/bXtl33A4ZLg

Baudinių serija:
http://www.youtube.com/user/aleutis87?feature=mhee#p/a/u/0/702mPRYlc-s

 

Tokiais atvejais sakoma, kad laimėjo tie, kurie labiau norėjo laimėti... jeigu taip, tai tokio noro norėtusi neprarasti ir ateityje - planuojame vykti į 2011-12-18 Latvijoje vykstantį analogišką turnyrą.

Rezultatai:  http://osport.lt/stuff/OS_futbolas.pdf

 

Nuotraukos: https://picasaweb.google.com/aleutis/OSKolektyvuFutboloTurnyras2011

 

 Dar kartą dėkojame Viliui už turnyro organizavimą, komandoms už kovingą, bet garbingą žaidimą ir mūsų vyrams, kurie atėjo, pamatė, išsimaudė po šaltu dušu, bet galų gale nugalėjo :)


Giedrius

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava