Svečiai

Mes turime 22 svečius online
Telšiai 2011
Antradienis, 16 Rugpjūtis 2011 11:28
    Pirmajį šių metų Rugpjūčio savaitgalį įvyko „Telšē 2011“ daugiadienės orientavimosi varžybos, į kurias susirinko dauguma Lietuvos sportininkų, taip pat ir mūsų klubo sportininkai bei moksleiviai. Šios varžybos susilaukė dėmesio ir iš kitų valstybių sportininkų.
Pirmąją varžybų dieną sportininkai išbandė savo jėgas Telšių mieste, sprinto trasoje. D-18 grupėje Arboro klubo atstovė Vilija Revaitė įveikusi 2.4 km. trasą per 18 minučių ir 7 sekundes buvo pirmoji. Prieš antrosios vietos laimėtoją laimėjo 1 minutę ir 16 sekundžių. D-12A grupėje, Rugilė Duliūtė įveikus 1.7 km. trasą liko ketvirtoje vietoje, nuo laimėtojos atsilikusi 1 minutę ir 33 sekundes. H-12A grupėje, 1.6 km. trasoje Darius Mitrikas atsilikęs 1 minutę ir 24 sekundes nuo pirmosios vietos laimėtojo, tenkinosi antrąja vieta.

Antrąją varžybų dieną sportininkai susirinko Telšių rajono, Buožėnų miške, prailgintoje vidutinėje trasoje. D-18 grupėje, Vilijai Revaitei reikėjo įveikti 5.4 km. trasą, kurioje ji liko antroje vietoje, atsilikusi 16 sekundžių nuo pirmosios vietos laimėtojos, bet suminiuose rezultatuose išliko pirmoje vietoje. D-12A ir H-12A grupėse, mūsų moksleiviams sekėsi kur kas geriau. Rugilė Duliūtė, 2.7 km. trasą įveikė per 34 minutes ir 20 sekundžių, taip laimėdama 1 minutę ir 24 sekundes prieš antrosios vietos laimėtoją. Suminiuose rezultatuose iš ketvirtosios vietos pakilo į pirmąją. Dariui Mitrikui subėgus geriau nei pirmąją dieną, suminiuose rezultatuose iš antros vietos pakylo į pirmą. Tą dieną 2.7 km. trasą įveikės per 30 minučių ir 4 sekundęs.
    Trečiają dieną buvo varžomasi Telšių rajono, Dievo Krėslo miške, vidutinėje trasoje. Vilija Revaitė D-18 grupėje turėdama pirmąją poziciją suminiuose rezultatuose sėkmingai sustartavo ir paskutinėje dienoje. Jai pavyko suminiuose rezultatuose išlikti pirmoje vietoje ir laimėti trijų dienų varžybas. Rugilė Duliūtė bei Darius Mitrikas prieš startą, suminiuose rezultatuose puikavosi pirmoje vietoje, bet, kad ir kaip būtų gaila, jiems išlikti pirmoje vietoje nepavyko. Rugilė 2.1 km. trasoje užtruko 23 minutes ir 42 sekundes, taip likdama trečia ir tos dienos suminiuose rezultatuose. Darius 2.1 km. trasoje užtruko 27 minutes ir 57 sekundes ir trečios dienos rezultatuose liko tik devintas, taip suminiuose rezultatuose iš pirmosios vietos nukrisdamas į ketvirtą.
    Po kiek daugiau nei mėnesio laiko „atostogų“ kiti moksleiviai liko kiek žemesnėse vietose. Savo rezultatais nebuvo labai patenkinti, bet suprato, jog artėjant Lietuvos čempionatui yra kur tobulėti ir reikia dar daug stengtis.
Dėkojame orientavimosi sporto klubui „Telšiai“ už puikiai suorganizuotas varžybas!