Svečiai

Mes turime 19 svečius online
OSS 2011 - vidutinė ir estafetės
Trečiadienis, 02 Kovas 2011 11:51
    Paskutinį žiemos savaitgalį Lietuvos ir Latvijos sportininkai rinkosi Daugpilyje įrodyti savo meistriškumą abiejų šalių OSS čempionate vidutinėje distancijoje ir estafetėse. Kaimynai džiugino įdomiomis trasomis bei „užsakytu“ gražiu oru. Klubiečiai taipogi liko patenkinti savo rezultatais.

Šeštadienį, vidutinėje trasoje, džiaugėmės trimis medaliais: Dominykas (H-14) ir Ermina (D-20) lipo ant trečios vietos laiptelio, o Paulius (H-20) iškovojo antrąją vietą! Taip pat neblogai sekėsi Rugilei, Tadui ir Tomui.

Sekmadienį visi gyveno komandinėmis nuotaikomis - varžėsi estafetės rungtyje. Labai netikėtai vaikinai (Dovidas, Dominykas, Tadas) H-18 grupėjė užsikabino sidabro medalius! O vyrai elite (Paulius, Giedrius, Tomas) taip pat parodė  gerą komandinį rezultatą – jie iškovojo šeštąją vietą. Antroji jungtinė Arboro-Igtisa/LŽŪU komanda liko septinti. Su tuo ir sveikiname mūsų vyrukus! Tuo tarpu merginoms elite ir mergaitėms D-16 grupėje sekėsi ne taip gerai, kaip norėta. Tačiau tobulėti niekada nevėlu!