Svečiai

Mes turime 18 svečius online
OS klubų futbolo turnyras
Ketvirtadienis, 06 Sausis 2011 10:37

Š. m. sausio 2-ąją, gražią ir saulėtą dieną, į Šiaulius susirinko šeši Lietuvos ir vienas Latvijos orientavimosi sporto klubas - čia vyko Kalėdinis futbolo turnyras. Nuvykus į Šiaulius atsidūrėme jaukioje ir šiltoje sporto salėje, kurioje ir vyko šis renginys.

Turnyro komandos buvo suskirstytos į dvi grupes, vienoje – keturios (šioje grupėje žaidėme ir mes) kitoje – trys komandos. Iš grupės išeina dvi stipriausios komandos, kurios kovoja dėl patekimo į finalą su stipriomis kitos grupės komandomis. Vėliau žaidžiami mažasis ir didysis finalai.

Arboro grupės varžybose rezultatu 1:0 nugalėjo Saką, taip pat ir Kopą - 3:2, bet dvikovoje su Igtisa tenkinosi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Ir taip grupėje užėmę pirmąją vietą, patekome į kitą etapą. Čia jau mūsų laukė svečiai iš Latvijos OK „Ozons“. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2, todėl su broliais latviais teko žaisti pratęsimą. Čia sėkmė lydėjo OK „Ozons“ klubą, kuris mus įveikė rezultatu 2:3 ir „arboriukai“ turnyre patyrę pirmąjį pralaimėjimą, prarado galimybę kovoti dėl aukso.

Kovoje dėl trečiosios vietos susitikome su jau pažįstamu OSK „Kopa“ klubu ir nors pirmajame kėlinyje atsilikome 1:4 sugebėjome atsitiesti ir iškovoti garbingą trečiąją vietą, įveikdami varžovus rezultatu 6:4.

Sveikiname nugalėtojus OK Versmė ir antrają vietą užėmųsi Latvijos klubą OK Ozons! Rezultatai

Mums labai patiko šis Kalėdinis futbolo turnyras. Dėkojame organizatoriams, dalyvavusioms turnyre komandoms ir asmeniškai Viliui Aleliūnui už tikrai gerą renginį ir progą ne tik pažaisti futbolą, bet ir pasimatyti su kolegomis, pasveikinti seniai matytus draugus su Naujaisiais metais. Su nekantrumu lauksime kitų metų turnyro, tikėsimės, kad jis taps tradicija. Ir, žinoma, treniruosimės, kad kitais metais būtume stipriausi!