Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 7 svečius online
Lietuvos Taurė 2010
Pirmadienis, 18 Spalis 2010 19:06

 

Lietuvos Taurės varžybomis oficialiai užbaigiamas orientavimosi sporto vasaros sezonas, o šie metai nėra išimtis. Gražiais rudeniškais orais bei puikiomis trasomis orientacininkus praėjusį savaitgalį pasitiko Šiaulių rajono Paraudžių miškas.

Į ilgą ir vidutinę trasas susirinko kone septyni šimtai sportininkų ne tik iš Lietuvos. Nugalėtojai buvo išaiškinti dvejų dienų sumoje. Mažiausiai iki medalio (vos keturiasdešimties sekundžių) pritruko Rugilei – ji liko ketvirta, o toje pačioje M-12 grupėje Gintarė – aštuoniolikta. H-14 amžiaus grupėje  „medinį medalį“ užsikabino Dominykas, o Kristis tenkinosi dvidešimta vieta. Dovidas parodė puikų rezultatą ilgoje trasoje, tačiau vidutinė pakišo koją ir bendroje sumoje klubietis liko tryliktas. Panašu, kad mūsų vyrų elito grupės atstovai buvo susitarę: Andrius iškovojo septynioliktą, o nepilna minute nuo jo atsilikęs Giedrius – aštuonioliktą vietą. Taip pat arti medalio buvo Vilija, tiesa, netaip gerai įveikta ilga trasa šįkart sukliudė iškovoti taurę - ji liko penkta. Vienintelį medalį mums atnešė Paulius Kokanka - jis abi dienas įveikęs ketvirtu laiku bendroje sumoje iškovojo antrąją vietą ir taip sėkmingai baigė sezoną. Broliui Tomui trauma neleido pasirodyti geriau, tačiau svarbiausia yra dalyvauti. Taip pat sveikiname Lietuvos Taurės nugalėtojus stipriausiose grupėse – Joną Vytautą Gvildį bei Rasą Ptašekaitę!

Dėkojame OSK "Sakui" už puikias varžybas, už mirkosprintą vidutinės trasos gale - vieną idomiausių šių metų atradimų.Nors sezonas daugumai baigtas, toli gražu ne visi gali į spintą žiemai pasidėti bėgiminius batus. Ateinantį savaitgalį Dovidas dalyvaus „Baltic Junior Cup 2010“ varžybose Smiltynėje, tad su tuo jį ir sveikiname bei linkime kuo geriausių rezultatų!

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava