Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 27 svečius online
LT čempionatas 2010: sprintas ir ilga
Antradienis, 31 Rugpjūtis 2010 14:40

    Paskutinį vasaros savaitgalį šalies orientacininkai rinkosi Telšiuose, kur kovojo dėl geriausio metų sportininko vardo sprinto ir ilgoje trasose. Šeštadienį miesto gatvės ir nedidelis kilometražas atnešė sėkmę mūsų klubiečiams -  mažiausiųjų grupėje Rugilė iškovojo sidabro, o vos dvejomis sekundėmis nuo jos atsilikusi Gintarė - bronzos medalius. Dominykui ir Erminai pritruko kelių sekundžių - savo amžiaus grupėse jie liko ketvirti. Taip pat neblogą rezultatą parodė Saulita ir M-18 grupėje džiaugėsi penktąja vieta.

    Sekmadienį sportininkai varžėsi jau pažįstamame žemėlapyje - Kęstaičiuose, kur vyko OS slidėmis čempionatas. Vasarą vietovė gerokai skiriasi nuo žiemos. Tai teko patirti patiems bėgikams - iš miško retas grįžo sausa apranga.Tačiau net pelkės ir vandens kanalai nesutrukdė "arboriukams" užlipti ant pakylos: Dovidas beveik pakartojo žiemos rezultatą ir užsikabino sidabro medalį, o Rugilė ir Dominykas - bronzos. Neblogai sekėsi vyrams elito grupėje - Tomas liko tryliktas, Giedrius - penkioliktas, Andrius - devynioliktas.

    Sveikiname ir džiaugiamės prizininkais, tačiau linkime neatsipalaiduoti - ateinantį savaitgalį Paryžiaus miške vyks klubų taurės varžybos, kuriose dalyvaus vienuoliką klubiečių. Sėkmės!

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava