Svečiai

Mes turime 26 svečius online
LT čempionatas 2010
Trečiadienis, 16 Birželis 2010 08:18

Savaitgalį šalia Zarasų esančioje Gražutėje įvyko Lietuvos orientavimosi sporto čempionatas vidutinėje ir estafečių trasose. Neišsigandę naktį praūžusios audros, šeštadienį į varžybas atvykę sportininkai rodė savo meistriškumą Liminiškių miške. Galime džiaugtis vyrų elito grupėje Tomo parodytu rezultatu - 6,7km trasą įveikė per 43:36min ir tarp 85 dalyvių iškovojo keturioliktąją vietą.Toje pačioje grupėje Vaidas liko dvidešimt septintas, o Giedrius - trisdešimt aštuntas. Pauliui (V-18) nedaug tereikėjo iki bronzos, tačiau šį kartą tenkinomės garbinga ketvirtąja vieta.

V-14 grupėje puikų rezultatą parodė Dominykas - atsilikęs nepilnas 5 minutes buvo penktas. Merginos taip pat nenusileido. Jauniausios - Rugilė ir Gintarė - iškovojo atitinkamai ketvirtą ir penktą vietas. Savo amžiaus grupėje (M-16) Ligita "įtilpo" į pirmajį dešimtuką, o M-18 grupėje džiaugiamės Erminos sidabro medaliu, Vilijos penkta, tik 14 sekundžių nuo jos atsilikusios Saulitos šešta ir Joanos devinta vietomis.

Sekmadienį Murmuliškėse buvo tęsiamas čempionatas, tik dabar jau estafetėse. Vyrai pasirodė puikiai - Andriaus, Giedriaus ir Tomo komanda užėmė šeštąją vietą. V-18 grupėje Arboro klubo garbę gynę Paulius, Dovidas ir Valentas iškovojo sidabrą. Nuo jų neatsiliko tokio pat amžiaus grupės merginų Lauros, Joanos ir Vilijos komanda, kurioms tik nesėkmė su žemėlapio perdavimu sukliudė užlipti ant pakilos ir teisėjų sprendimu komanda buvo nuimta. Tačiau antrąja vieta toje pačioje grupėje džiaugėsi Saulita, Ligita ir Ermina.

Čempionato vietovės tikrai buvo idomios ir norint užimti aukštą vietą reikėjo netik fizinio pasiruošimo, bet ir gerų orientavimosi įgūdžių. Ačiū "Klajūno" os klubui už surengtas varžybas!

Ir negalime nepasveikinti čempionato staigmena tapusio "Šilo" klubo. Jie, nors ir būdami vienas iš jaunausių klubų, sugebėjo vyrų elito estafetėse iškovoti auksą! Sveikinimai!