Nuorodos

 
 
 
 

Svečiai

Mes turime 29 svečius online
Bronzinės estafetės
Pirmadienis, 08 Kovas 2010 16:09

   Savaitgalį Telšių rajone, Kęstaičių miške vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas ilgoje ir estafečių trasose. Nors iki čempionato likus vos savaitei orai toli gražu nebuvo daug žadantys ir jau galima buvo prognozuoti pasitaškymą balose, tačiau tik atėjus pirmadieniui į Lietuvą pradėjo plūsti šalti orai ir sniegas.

 

Savaitgalį sulaukėme tokio oro, kokio ir sapnuose nesusapnuosi - saulė, lengvas šaltukas, jokio vėjo. Čempionatas prasidėjo estafetėmis.

 

  Didžiausias dėmesys kaip visada buvo skirtas vyrų elito estafetėms, kadangi ten startavo pajėgi mūsų komanda: Tomas, Paulius ir Giedrius. Jau prieš varžybas buvo kalbama, kad turime šansų pakovoti dėl bronzos, tačiau į šią vietą pretendavo pajėgūs "Sako", "Fortūnos" ir "Kopos" klubai. Pirmos dvi vietos jau buvo aiškios dar varžyboms neprasidėjus: auksas - "Perkūnui", sidabras - "Igtisai". Tačiau varžybos vyko pagal kitą scenarijų.

 

  Po pirmojo etapo, kuriame startavo Paulius, viskas ėjosi pagal planą ir nedaug atsilikinėjome nuo pagrindinių konkurentų, nors buvome tik 9-oje vietoje. Antrąjame - Giedrius, intriga taip pat nedingo, o tik sustiprėjo - slydome 5-oje vietoje. Tiesa, kaip vėliau paaiškėjo,"Igtisos" vyrams fortūna tądien nesišypsojo ir jie iš kovos dėl medalių pasitraukė antram etapui gavus diskvalifikaciją už atžymos trūkumą SI kortelėje. Taigi iš tiesų į trečiąjį etapą Tomas iščiuožė būdamas ketvirtas. Įtampa estafetėse laikėsi iki pat galo ir parodomajame punkte net sidabras jau buvo ranka psiekiamas, kai "Fortūnos" ir "Sako" tretiesiems etapams Tomas jau kvėpavo į nugarą. Visas dėmesys tas keletą minučių buvo nukreiptas į paskutinįjį punktą, kur, deja, pirmasis pasirodė Svajūnas Ambrazas ir pelnytai "Sakui" parvežė sidabrą. Po 39s grįžo Tomas.

 

  Tokia buvo atomazga, laiminga pabaiga. Klubui tai istorinė pergalė - pirmasis medalis stipriausioje elito grupėje! Valio Valio Valio!

 
 Visos teisės saugomos © 2006 - 2016 Arboro, Krekenava