Mes turime 46 svečius online
LT čempionatas vidutinėje trasoje
Antradienis, 07 Birželis 2016 19:10

Čempionas trasoje

Nepastebėjome, kaip vasara įsiveržė į visų mūsų gyvenimus, taip pat ir varžybose nepastebėjom kaip prabėgom visas trasas, atsižymėjom visus kontrolinius punktus, iškovojom daugybę apdovanojimų ir galiausiai pasiekėm labai aukštus rezultatus. Neveltui šio sezono pradžioje teigėme, jog šie metai žada daug, nes jiems dar tik įpusėjus mes galime didžiuotis visai klubo nariais.

Na, o dabar šiek tiek apie neseniai įvykusio čempionato rezultatus. Pirmą birželio savaitgalį netoli Gražutės, prie Apiričio ežero įvykęs Lietuvos čempionatas vidutinėje trasoje klubiečiams buvo sėkmingas, ypač jaunučiams. V-16 grupėje jau antrą kartą šiais metais čempionu tapo Dovydas Kaušakys, o nuo jo nedaug atsilikęs Darius Mitrikas užėmė garbingą trečiąją vietą. Moterų elite besivaržiusi Vilija iškovojo itin aukštą penktąją vietą. Sveikiname juos!! Taip pat galime pasidžiaugti ir V-20 grupėje startavusio Krisčio 4-ąja, bei Dominyko 5-ąja vieta, V-16 ir M-18 grupėse startavusių Roko ir Rugilės šeštosiomis pozicijomis. Emilijai, jauniausiai dalyvei mūsų tarpe, šios varžybos neįpūtė naujų vėjų, ji savo amžiaus grupėje M-14 liko vienuolikta. Na, o nepaisant to, jog vyrų elite turėjom net tris atstovus, nei vienam iš jų šios varžybos neatnešė tikrojo pergalės skonio. Vyrukai liko už penkioliktuko ribų, Andrius-19, Giedrius-29, o Tomas-30. Tiesa, Giedrius turėjo didelius šansus patekti į stipriausiųjų dešimtuką, tačiau tarpiniuose laikuose matyti, jog koją pakišo 14 ir 16 punktai https://dbtopas.lt/takas/lt/varz/2016075/split?diena=1.Visą trasa su prabėgimu galite matyti čia:

Birželiui skaičiuojant pirmąsias, tačiau labai karštas dienas vieniems pavasario/vasaros sezonas jau eina į pabaigą, kitiems svarbiausi startai dar tik priešakyje (Baltijos šalių čempionatas ir Europos jaunimo čempionatas), tad linkime jiems sėkmės. O jus visus kviečiu registruotis į daugiadienes „Takas 2016“, kurios įvyks birželio 23-27d., Anykščiuose. Nedelskite, nes paskui gali būt per vėlu! Registracija interneto tinklapyje https://dbtopas.lt/takas/lt/varz/2016006/reg iki birželio 15-osios. Tai puiki galimybė susitikti visiems ir aktyviai praleisti savo laisvalaikį!