Svečiai

Mes turime 34 svečius online
Trumpai apie rezultatus
Trečiadienis, 13 Gegužė 2015 10:20

Atrodo tik ką prasidėjo pirmoji sezono dalis, bet nespėjus nė mirktelėti, ji jau baigsis už dviejų savaičių Lietuvos čempionate vidutinėje ir estafečių trasose, Druskininkų r. Na, o dabar aptarkime rezultatus varžybų, kurios vyko po Kauno estafečių .

Kitą savaitgalį klubiečiai save išbandė “Prienų čempionate” kurios jau tapo tradicinės. Nors mūsų ir nebuvo daug, bet rezultatai tikrai neprasti. M-16 grupėje Rugilė užėmė pirmąją vietą

M-18 grupėje Gintarė tenkinosi dvylikta vieta. V-14 grupėje Dovydas buvo septintas, o Rokas su Eitvydu pasidalino trylikta, keturiolikta vieta. V-16 grupėje Darius pasirodė puikiai ir buvo antras! V-18 grupėje Dominykas buvo šeštas, o Kristis dvyliktas. Tiek apie Prienus.

Savaite pailsėjus arboriečių laukė Pavasario Taurė (Spring Cup) 2015, tai taip pat buvo WRE startas. Elito grupėje ir mes turėjome atstovą, tai Andrius jis pirmąją dieną užėmė dvidešimt devintą vietą, antrą dieną dvidešimt trečią ir sumoje liko dvidešimtas. Moksleiviai dalyvavo tik antrąją dieną. V-14 grupėje Dovydas buvo šeštas, o Rokas aštuntas. Darius dėl prastos popieriaus kokybės nebaigė trasos, o V-18 vaikinams Dominykui ir Krisčiui fortūna “parodė špyga”, ir jie atitinkamai pasidalino devyniolikta, dvidešimta vietas. Rugilė savo grupėje užėmė šeštą vietą. Štai tokia buvo Pavasario Taurė nors ir nelabai sėkminga, bet trasos paliko įspūdį.

Jau kitą savaitgalį vyko dviejų dienų įskaitos varžybos “Vileišio taurė”. Arboro moksleiviai, kaip ir praeitą savaitę dalyvavo tik viename starte, šiuo atveju tai buvo pirmoji diena. Pradėsiu nuo jauniausių berniukų: V-14 grupėje Rokas buvo trečias, Dovydas penktas, Eitvydas aštuntas. M-16 grupėje Rugilė šiek tiek nesveikavo ir liko dvylikta. Toje pačioje berniukų grupėje Darius užėmė vienuoliktą vietą. V-18 grupėje Dominykas liko aštuntas, o Kristis vienuoliktas. Vyrų elito grupėje Andrius dviejų dienų įskaitoje užėmė 15 vietą , o Vilija moterų elito grupėje lipo ant pakylos ir užėmė trečiąją vietą! Vietovė buvo gana kalnuota ir savotiškai įdomi.

Gegužės 8, 9, 10 dienomis vyko “Vilniaus Daugiadienės”, kurios priviliojo netgi 700 orientavimosi sporto entuziastų iš Lietuvos, bei užsienio. Arboriečiai išskubėjo į tris distancijas: penktadienį vyko sprintas, šeštadienį ilga, o varžybas užbaigė persekiojimo varžybos vidutinėje trasoje. Prie mūsų būrio pagaliau prisijungė ir Giedrius, kuris vyrų elito grupėje trijų dienų įskaitoje užėmė keturioliktą vietą, Andrius pasirodė šiek tiek geriau ir buvo dvyliktas. Moterų elito grupėje Vilija iškovojo devintąją vietą. Moksleiviams fortūna nesišypsojo, jie paskutinę dieną patys sunaikino galimybes stotis ant pakilos. Dovydas savo grupėje liko per žingsnį nuo medalio ir tapo ketvirtas, vos kelias sekundes grįžęs po jo Rokas iškovojo šeštą vietą. Šeštas taip pat buvo ir Dominykas, nors po dviejų dienų ir užėmė trečią vietą. Kristis liko dvyliktas, o Darius paskutinę dieną smuko per keturias vietas ir tapo dešimtu. Varžybos buvo tikrai puikiai suorganizuotos, pats neturiu jokių priekaištų.

Šį kartą tiek, susirašysime manau jau po Lietuvos čempionato, laikykite sukryžiave pirštus už mūsų “ARBORIUKUS”.